Koľko úrovní má VIP klub?

EuroKing Casino VIP Klub má 6 úrovní. Čím vyššiu úroveň dosiahnete, tým vyšší cashback a výhody získate.

Ako sa dostanem na vyššiu VIP úroveň?

VIP body získavate s každou stávkou na všetky hry. Na začiatku každého mesiaca sú Vaše VIP body z minulého mesiaca vyhodnotené a na základe Vášho celkového súčtu Vám bude pridelená VIP úroveň pre aktuálny mesiac.

Čo sú VIP body?

VIP body sa hromadia s každou hernou stávkou a určujú, aká Vám bude pridelená VIP úroveň každý mesiac. Potom môžete využívať aj ponuku mesačných benefitov. Tie môžu byť následne premenené v Pokladni na peniaze.

Ako sa počítajú VIP body?

VIP body sa navyšujú, vždy keď si hráč staví v kasíne. Existujú rôzne pomery pre rôzne hry. Kliknite sem pre zobrazenie tabuľky.

Čo získam za dosiahnutie vyššej VIP úrovne?

Ak sa dostanete na vyššiu VIP úroveň, budete mať nárok na všetky výhody uvedené v Tabuľka výhod. Ak je po dosiahnutí tejto úrovne k dispozícii bonus, budete si ho môcť uplatniť v Bonusovej Zóne Pokladne do 3 dní.

Čo získam za udržanie VIP úrovne?

Niektoré VIP úrovne poskytujú každý mesiac bonus pre udržanie si tejto úrovne. Takýto bonus si môžete vyžiadať v bonusovej oblasti Pokladne do 3 dní. Nezabudnite, že ak sa dostanete do ďalšej úrovne, dostanete ešte väčší bonus.

Čo sa stane, keď nebudem mesiac hrať?

Za mesiac môžete klesnúť len o jednu úroveň.

Napríklad, ak ste na úrovni Platinum najnižšia úroveň, na ktorej môžete byť nasledujúci mesiac je Gold. Budeme vždy robiť výnimky pre špeciálnych klientov, takže nás kontaktujte, ak máte nejaké otázky.

Na akej úrovni začínam?

Každý hráč začína na VIP úrovni Bronze.

Kedy sa prehodnocujú úrovne?

V 1.deň každého kalendárneho mesiaca sú VIP body za uplynulý mesiac skontrolované a hráčom budú priradené ich VIP úrovne pre aktuálny mesiac.

Koľko bodov je nutné získať na dosiahnutie VIP úrovne Platinum?

Nasledujúca tabuľka ukazuje VIP úrovne, požadované mesačné body na ich dosiahnutie a na udržanie na každej úrovni.

Mesačné vstupné úrovne

0 - 400 Body

401 - 1000 Body

1001 - 2000 Body

2001 - 20000 Body

20001 - 80000 Body

80000+ Body

Aké sú odmeny za každú úroveň?

Ak chcete zistiť, na aké výhody máte nárok, pozrite sa prosím na naše VIP Tabuľka výhod. Sú tam uvedené výhody na každú úroveň vrátane bonusov za dosiahnutie určitej úrovne a udržania sa na nej.

Kde nájdem svoje aktuálne VIP body?

Existuje mnoho spôsobov, ako zistiť, koľko máte VIP bodov.

Váš aktuálny bodový zostatok nájdete v lobby kasína, vedľa Vášho Reálneho peňažného zostatku. Počítadlo Vašich aktuálnyh VIP bodov a celkových VIP bodov nájdete aj v Členskej zóne, v sekcii Body na Hotovosť.

Ako môžem zistiť, na akej som VIP úrovni?

Vašu aktuálnu VIP úroveň nájdete v Lobby kasína, hneď vedľa Vášho Reálneho peňažného zostatku a v rámci Členskej zóny v sekcii Body na Peniaze.

Ako môžem požiadať o bonus, ktorý je v ponuke pre hráčov na vyššej VIP úrovni?

Bonusy si môžu vyžiadať len hráči na konkrétnej úrovni. Ak ste v aktuálnom mesiaci získali dostatočný počet VIP bodov na zvýšenie VIP úrovne, budete si môcť požiadať o vyššie bonusy alebo zameniť svoje body a získať tak viac peňazí.